Замовити стратегічну сесію. Поставити цілі на 2018 рік

Ми допоможемо вашій команді сформувати бачення стратегії розвитку і пропрацювати план її реалізації

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ЦЕ

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ - це формат групової роботи, в рамках якого команда працює над стратегією розвитку: аналізує поточний стан речей, опрацьовує різні підходи і моделює можливий розвиток стратегій в майбутньому.

  • Де ми зараз?
  • Куди ми рухаємося?
  • Як ми туди потрапимо?

Спільне бачення в команді допоможе заощадити масу часу на етапі реалізації стратегії, коли всім буде видно загальна картина. Більш того рішення набагато охочіше реалізуються тими, хто брав участь в їх прийнятті.

Формат дозволяє всім учасникам поділитися своїми знаннями і баченням у візуальному форматі. Це допомагає команді синхронізуватися і приймати більш обдумані рішення при виборі стратегії. Гарне опрацювання та візуалізація допоможе швидко передати знання учасникам, які не брали участі в сесії.

Замовити стратегічну сесію. Поставити цілі на 2018 рік

Як ми працюємо

Після короткого інтерв'ю ми готуємо для вашої команди сценарій стратегічної сесії.
Стратегічна сесія починається з розуміння командою поточної ситуації. Це розуміння допоможе правильно сформулювати цілі на майбутню сесію.
На цьому етапі ми переходимо до генерації максимальної кількості ідей стратегій, які можуть привести команду до поставленої мети. В результаті ми вибираємо 3-5 найбільш життєздатні стратегії.
Команда будує карту потенційного розвитку кожної зі стратегії в майбутньому. Прогнози складаються на 3-5 років. На карті ми відзначаємо можливості, загрози, події, тренди і інші важливі змінні для кожної стратегії.
Загальна картина і візуалізація карти майбутнього дозволяє команді побачити плюси і мінуси кожної зі стратегії, щоб вибрати найбільш вдалу стратегію.
Оцінивши і вибравши найбільш вдалу стратегію, команда переходить до формування послідовного списку конкретних кроків для реалізації стратегії. В результаті ми отримуємо список конкретних завдань і призначимо відповідальних за їх виконання.
В результаті фасилітатор робить звіт, в якому переводить дорожню карту і карту майбутнього в цифровий вигляд.
Замовити стратегічну сесію. Поставити цілі на 2018 рік

Ви отримаєтеЦілі

Команда сформулює цілі і критерії їх досягнення

Спільне бачення

Учасники обговорять шляхи і стратегії досягнення цілей

Командний дух

Всі будуть відчувати себе причетними до рішень команди

Про компанію

«European Profiles S.A. Ukraine »- це компанія, яка була заснована міжнародною консалтинговою компанією« European Profiles S.A », що здійснює діяльність у 50 країнах світу, в тому числі в Україні.

З моменту заснування ми надаємо послуги численним організаціям в країнах з перехідною економікою, виконуючи комплексні проекти технічної допомоги, що фінансуються ЄС, Світовим банком та іншими міжнародними донорами. Ми також допомагаємо компаніям приватного сектора в їх зусиллях, спрямованих на розширення і зростання.

Висока якість і професіоналізм European Profiles S.A. підкріплюється політикою компанії, спрямованої на надання нашим клієнтам результатів, що забезпечують довгостроковий позитивний ефект. Демонструючи багаторічне стійке зростання і міцне фінансове становище, European Profiles S.A. входить в число провідних консалтингових компаній Європи.

Контакти

  • вул. Антоновича 72, Київ 03150

  • 044-33-11-056

  • epukraine.com@gmail.com